На Вінниччині знайшли приховані вагони з російськими міндобривами

Попри тривалий пошук і виявлення вантажів, які були завезені з РФ до повномасштабного вторгнення, на території України, та Вінниччини зокрема, досі находять приховані вагони з російською продукцією.

Так, у Вінницькій області перебували два вагони з міндобривами. Виявили їх при спробі перевезти через Могилів-Подільський до Молдови, а далі невизнаної «ПМР».

Як повідомляють у пресслужбі ТУ ДБР Хмельницького, два товарних вагони із мінеральними добривами було приховано від митного контролю. Через 11 місяців після вторгнення, на думку організаторів, правоохоронці стали менш пильними, тому товари спробували переправити до окупованої частини Молдови — Придністров’я.

Вагони перевозили майже 140 тис. кг мінеральних добрив двох видів. Загальна вартість товару походженням із російського Новомосковська (Тульська область) сягає понад 3 млн грн.

Наразі ініційована передача добрив Вінницькій обласній військовій адміністрації. Надалі вони будуть використані для сільськогосподарських потреб нашої держави.

Російське майно виявили під час розслідування факту можливого зловживання службовим становищем посадовими особами (ч. 2 ст. 364 КК України).

До речі, також російські добрива виявлено на території морського торговельного порту Одеської митниці. За оперативними даними, 136 тонн мінеральних добрив прибули до України ще до 24 лютого 2022 року в режимі «транзит». Орієнтовна вартість товару складає щонайменше 9 млн гривень. Наразі товар вилучено, вирішується питання щодо його подальшої передачі до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака пытается оправдаться перед хозяйкой за уничтоженные вещи (видео)

25.07.2015 - 20:09
Собаки породы хаски известны своей непоседливостью и разговорчивостью. Даже если они что-то натворили, то всегда пытаются оправдаться. Вот и на этом видео пес пытается уговорить хозяйку простить его за съеденный ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...