На Вінниччині змінено графіки погодинного вимкнення електрики

25 листопада у Вінницькій області тривають обмеження в постачання електроенергії. До кінця доби діятимуть вимкнення в обсязі двох черг. Графік погодинного знеструмлення споживачів змінено.

Про це повідомив гендиректор Вінницяобленерго Андрій Поліщук. 

Корегування по часу знеструмлення на 25 листопада: 

  • 12:00-14:00 (споживачі залучені у 1 та 2 чергах)
  • 14:00-16:00 (споживачі залучені у 2 та 3 чергах)
  • 16:00-18:00 (споживачі залучені у 1 та 3 чергах)
  • 18:00-20:00 (споживачі залучені у 1 та 2 чергах)
  • 20:00-22:00 (споживачі залучені у 2 та 3 чергах)
  • 22:00-00:00 (споживачі залучені у 1 та 3 чергах).

Також з метою дотримання доведеної граничної величини споживання електричної потужності Вінницькою областю були застосовані вимкнення по мережі 110 кВ по спеціальному графіку аварійних вимкнень. В зв’язку з необхідністю заживлення об’єктів критичної інфраструктури дані ПЛ-110 кВ будуть знеструмлюватись не більше 2 годин.

11:30 до 13:30 знеструмлені споживачі Турбівської ОТГ, Самгородської ОТГ, Бершадської ОТГ, Чечельницької ОТГ, Піщанської ОТГ, Тростянецької ОТГ, Літинської ОТГ, Хмільницької ОТГ, Агрономічної ОТГ.

13:30 до 15:30 будуть знеструмлюватись споживачі Гайсинської ОТГ, Дашівської ОТГ, Чернівецької ОТГ, Ямпільської ОТГ, Томашпільської ОТГ, Погребищенської ОТГ.

15:30 до 17:30 будуть знеструмлюватись споживачі Гніванської ОТГ, Сутисківської ОТГ, Козятинської ОТГ, Хмільницької ОТГ, Іллінецької ОТГ, Липовецької ОТГ.

17:30 до 19:30 будуть знеструмлюватись споживачі Гайсинської ОТГ, Теплицької ОТГ, Бершадської ОТГ, Тростянецької ОТГ, Шаргородської ОТГ, Копайгородської ОТГ, Крижопольської ОТГ.

19:30 до 21:30 будуть знеструмлюватись споживачі Турбівської ОТГ, Самгородської ОТГ, Бершадської ОТГ, Чечельницької ОТГ, Піщанської ОТГ, Тростянецької ОТГ, Літинської ОТГ, Хмільницької ОТГ, Агрономічної ОТГ.

21:30 до 23:30 будуть знеструмлюватись споживачі Гайсинської ОТГ, Дашівської ОТГ, Чернівецької ОТГ, Ямпільської ОТГ, Томашпільської ОТГ, Погребищенської ОТГ.

В разі більшої стабільності паливноенергетичного комлесксу (збільшення обсягів генерації) в області тажож будуть переглянуті графіки та зменшаться кількість обмежень електроспоживання.

Нагадаємо, 24 листопада на Вінниччині ввели одночасно графік аварійних відключень, графік погодинних відключень та спеціальний графік відключень. Причини в критичній ситуації, яка склалась в енергетичній галузі внаслідок ракетного терору. Відповідне розпорядження енергетики Вінниччини отримали від «Укренерго».

Про це повідомляли у «Вінницяобленерго».

«Для нашої області доведена гранична величина споживання електричної потужності 187 МВт. Графіки актуальні для побутових і промислових споживачів електроенергії, окрім критичної інфраструктури. Тому, шановні вінничани, просимо поставитися до цього з розумінням і не нарікати на можливу невідповідність часового відключення і ввімкнення. Ситуація складна. Енергетики працюють 24/7 і роблять все для того, аби у ваших домівках було світло. Давайте разом наберемося терпіння і витримки», — йдеться у повідомленні.

«І потім починається жах…» — керівник обленерго відверто розповів, як Вінниччину рятували від блекаута

23 листопада Вінниччина пережила глобальне вимкнення електроенергії. Без постачання залишилася вся область. Генеральний директор «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук поділився розповіддю про те, як вдалося вирішити проблему та відновити постачання для регіону. 

Ось текст із збереженням стилістики. 

«Сьогодні масштабна аварія мене застала в диспетчерській. Почала критично падати частота в електромережі. 48,5 Гц.. Диспетчери заметушилися. Вводять аварійні відключення — не ефективно.. Відпрацьовують СПЕЦ ГАВи — не ефективно! Частота 46 !!! Це вже ПОНАДКРИТИЧНО!!! І потім починається жах гендиректора — ЛАВИНА ЧАСТОТИ… 43-38-34 … все… повне відключення Вінницької області — БЛЕКАУТ Ці всі події відбувались протягом 10 хв. Енергосистема розвалилась… Хвилина розгубленості… Не віриться. БЛЕКАУТ!!! Працює АВР (Автоматичний ввід резерву — ред), піднімаємо дизеля, розгортаємо старлінки, підключаємо диспетчерську. Є зв’язок!

Диспетчер повідомляє радісну новину! Є джерело (назвати не можу). Тривога? Та яка там тривога.. Розгортаємо енергетичний штаб. 40 хв часу заживили центр. Година — вінницьке міське кільце. Прибули хлопці від Сергія Борзова (начальник Вінницької обласної військової адміністрації — ред.) на чолі з Олександром Піщиком. З мером Вінниці Сергієм Моргуновим оперативно вирішуємо, як відновити роботу електротранспорту, заживити лікарні і «Вінницяоблводоканал». Диспетчери «Укренерго» із моїми диспетчерами «Вінницяобленерго» працюють, як єдиний механізм чітко і злагоджено. Дві години після аварії — заживлено більшу частину області. Я біжу хлопцям за кавою  Вони оперують мережею чітко і філігранно. 22:55 заживлено всю область! Частота 50.00 Гц. Прекрасна робота хлопці! Пишаюся!», — написав гендиректор. 

Нагадаємо, 23 листопада після масованого обстрілу території України більшість областей залишилися без електроенергії. На Вінниччині постачання зникло близько 15:00, проте за кілька годин подачу відновили. 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Появилось видео падения метеорита в южной Сибири

06.12.2016 - 17:37
Вечером 6 декабря на юге Сибири упал метеорит. Полет небесного тела и вспышку при его падении наблюдали жители городка Саяногорска в Хакасии. Люди среднего и старшего поколения преимущественно знают эти ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...