На Вінниччині жінку покусав скажений собака: у селі запровадили карантин

Село Жорнище Іллінецької громади Вінницької області оголошено зоною з карантинними обмеженнями через випадок сказу. Від хвороби помер місцевий собака, який за декілька днів до смерті покусав жінку.

Як повідомляють у ГУ Держпродспоживслужби у Вінницької області, на рівні громади проаналізували наслідки випадку.

Під час розгляду з’ясувалось, безпритульний пес покусав жінку. На четвертий день після ізолювання та огляду ветеринара, собака помер. На місце події терміново прибули медики, щоб зібрати патологічний матеріал тварини та провести невідкладні протиепізоотичні заходи. Дослідження підтвердило сказ. 

На село Жорнище наклали карантинні обмеження. Їх знімуть через 2 місяці після останнього зафіксованого випадку сказу тварин. 

Фахівці припускають, що, ймовірно, хворобу принесла червона лисиця. Оскільки є вірогідність контакту хворої на сказ тваарини з іншими, у селі проводять карантинні заходи, масово щеплюють котів та собак.

Жінка, яку вкусив пес, проходить курс вакцинації. За її станом спостерігають лікарі. 

До речі, в січні 2018 року на Вінниччині був випадок нападу скаженого борсука. У селі Попівці Барського району дика тварина напала на місцеву родину. Постраждалі звернулися до райлікарні, а на околицях населеного пункту влада ініціювала проведення карантинних заходів.

Подвір’я господині, в якому буяв борсук, село Попівці та територія в радіусі 5 кілометрів були тоді оголошені неблагополучними.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Стамбуле и Париже на первомайских шествиях произошли побоища: фото и видео

01.05.2017 - 20:04
В турецком Стамбуле задержали 207 человек Не только в Украине первомайские демонстрации и митинги вылились в противостояния и драки, но и в ряде европейских стран. К примеру, во Франции и ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...