На Вінниччині засудили атовця, який з нагородного пістолета застрелив сусіда

Юрію Зубку винесено вирок Погребищенського райсуду Вінницької області у справі про вбивство сусіда, за яке йому призначено покарання у вигляді 7,5 років позбавлення волі. Обвинувачений визнав свою вину щодо ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Вдень 10 серпня 2023 року на подвір’ї домогосподарства виник конфлікт між Зубко, його матір’ю та сусідом. За розповіддю слідства, мати обвинуваченого під впливом негативних емоцій намагалася налякати сусіда, взявши в руки нагородну вогнепальну зброю сина – 9-мм пістолет та магазин з набоями. Однак вона не змогла спорядити магазин через відсутність навичок.

Свідомий наміру помститися за образу матері, Юрій Зубко вирішив втрутитися в ситуацію. Він зарядив пістолет і зробив чотири постріли вгору. На постріли сусід вийшов на вулицю. Потім Зубко застосував погрозу вбивства, направивши ствол пістолета до голови сусіда.

Останній заявив, що не боїться, тоді Зубко здійснив умисний постріл в голову, що призвело до смерті потерпілого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинец Хегай отправил россиянина Третьякова в тяжелый нокаут: видео

28.11.2017 - 20:44
Вчера непобедимый боксер из Украины Арнольд Хегай в поединке, который проходил в Москве, жестко нокаутировал тоже не знавшего до этого боя поражений россиянина Валерия Третьякова. Хегай нанес сокрушительную серию ударов, ...

Шаффл на підборах танцює красуня Цінцін. Запальне відео

20.03.2023
Випадково побачили кліп із танцем ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...