На Вінниччині впроваджується режим обмежень для вантажівок

Через спекотну погоду з червня по вересень, через що великовагові та великогабаритні транспортні засоби можуть пошкодити дорожнє покриття, у Вінницькій області вводяться стандартні для цієї пори року обмеження.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

«За температури повітря вище +28 градусів впроваджується режим обмежень в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн з 9-00 до 22-00, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій», — йдеться у повідомленні.

Від балансоутримувачів доріг загального користування (Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області») вимагають «забезпечити встановлення відповідних забороняючих та інформаційних дорожніх знаків, інформаційних панно, та визначення місць для розташування спеціальних майданчиків чи стоянок великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів на період дії режиму обмежень в дорожньому русі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017 - 17:09
Днем 26 октября в Немировском районе загорелся автобус, следовавший в Одессу. По предварительной версии, причиной происшествия стало возгорание в моторном отсеке. Судя по всему, гражданин Турции, управлявший транспортным средством, просто ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...