На Вінниччині викрито вандала, який зрізав огорожу навколо могил

На Вінниччині викрито пенсіонера, жителя с. Вороновиця, який з метою незаконного збагачення, посягаючи на громадську моральність, а також честь і гідність померлих, нехтуючи людськими цінностями та загальноприйнятими моральними принципами, традиціями та релігійними положеннями щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті покійних у квітні цього року прийшов на цвинтар с. Вороновиця, де пилкою-ножовкою зрізав три секції огорожі навколо могил та в подальшому викрадене приніс до пункту прийому металобрухту для отримання грошових коштів.

За результатами злагоджених дій правоохоронних органів зловмисника було викрито та чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів та обвинувальний акт за його обвинуваченням спрямовано до суду.

Слід зазначити, що санкція ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України  передбачає покарання у виді  обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Дмитро Шестопал


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017 - 15:13
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР Оксаны Сыроид, в зале заседаний парламента все-таки дали возможность выступить перед депутатами полковнику Нацполиции в Донецкой области, командиру роты специального назначения Юрию Голубану. Юрий рассказал свою ...