На Вінниччині викрито вандала, який зрізав огорожу навколо могил

На Вінниччині викрито пенсіонера, жителя с. Вороновиця, який з метою незаконного збагачення, посягаючи на громадську моральність, а також честь і гідність померлих, нехтуючи людськими цінностями та загальноприйнятими моральними принципами, традиціями та релігійними положеннями щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті покійних у квітні цього року прийшов на цвинтар с. Вороновиця, де пилкою-ножовкою зрізав три секції огорожі навколо могил та в подальшому викрадене приніс до пункту прийому металобрухту для отримання грошових коштів.

За результатами злагоджених дій правоохоронних органів зловмисника було викрито та чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів та обвинувальний акт за його обвинуваченням спрямовано до суду.

Слід зазначити, що санкція ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України  передбачає покарання у виді  обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Дмитро Шестопал


 
НовостиМира
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015 - 19:29
Кошки, как правило, мамы хорошие. И если их детеныш, сдуру, залез на дерево, не рассчитав своих сил, они всегда его снимут. Ранее мы публиковали видеосюжет о том, как солдат пытался ...

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит ...

Украина провела успешные пуски новых ракет “Ольха”: видео

10.04.2018
Сегодня в Одесской области начались ...

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017
В годовщину начала столкновений на ...