На Вінниччині викрито вандала, який зрізав огорожу навколо могил

На Вінниччині викрито пенсіонера, жителя с. Вороновиця, який з метою незаконного збагачення, посягаючи на громадську моральність, а також честь і гідність померлих, нехтуючи людськими цінностями та загальноприйнятими моральними принципами, традиціями та релігійними положеннями щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті покійних у квітні цього року прийшов на цвинтар с. Вороновиця, де пилкою-ножовкою зрізав три секції огорожі навколо могил та в подальшому викрадене приніс до пункту прийому металобрухту для отримання грошових коштів.

За результатами злагоджених дій правоохоронних органів зловмисника було викрито та чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів та обвинувальний акт за його обвинуваченням спрямовано до суду.

Слід зазначити, що санкція ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України  передбачає покарання у виді  обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Дмитро Шестопал


 
РедТрэм Обменный

НовостиМира

Комментарии закрыты.

Video >>

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018 - 20:31
Террористам нанесен большой урон в технике на Светлодарской дуге В итоговом отчете за 19 июня представитель Объединенных сил Николай Бондаренко подтвердил данные утренней сводки о потерях террористов: «За даними розвідки минулої ...

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017
Что это – хроническая ментальная падкость ...