На Вінниччині виявили звалище з тарою від небезпечних хімічних речовин

Неподалік села Джурин спеціалісти ДЕІ у Вінницькій області виявили стихійне сміттєзвалище. Там складували небезпечні відходи.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, тару від гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та інших небезпечних хімічних речовин знайдено на відкритій земельній ділянці поруч із селом.

«Враховуючи, що під час обстеження винних осіб не виявлено, до правоохоронних органів направлено відповідну заяву», – йдеться у повідомленні.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує, що відповідно до Національного переліку відходів тара від пестицидів та агрохімікатів відноситься до небезпечних відходів та згідно до Закону України «Про управління відходами» повинна проходити відповідне оброблення з дотриманням вимог законодавства.

Судячи з кількісті тари та назви речовин, можна припустити, що до несанкціонованого складування причетні аграрії Джуринської та сусідніх громад.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лещенко в Раде подрался с нардепом Иваном Мельничуком: видео

09.02.2017 - 14:12
Сегодня в зале Верховной Рады произошла очередная из уже бесчисленных стычек. Выясняли отношения нардеп Сергей Лещенко и депутат из БПП от Винничины Иван Мельничук. Коллеги быстро разняли дерущихся. В итоге ...