На Вінниччині відновили полювання на лисиць

На Вінниччині з 5 листопада відновлено штучне регулювання кількості лисиць. За два дні полювання добуто 101 тварину.

Про це повідомляє Центрально-Західне міжрегіональне управління ЛМГ.

«Відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній військовій адміністрації від 16.08.2023 року на Вінниччині посилено заходи з профілактики захворювання тварин на сказ. 5 листопада 41 бригада з відстрілу лисиці червоної, отримавши дозволи на регулювання лисиці, розпочала заходи зі зменшення чисельності лисиці до встановлених норм: 0,5-1 гол. на 1000 га угідь», — йдеться у повідомленні.

Добутих лисів направлено до місцевих установ ветеринарної медицини для дослідження на сказ.

У пресслужбі управління наголошують, що контроль за роботою бригад з відстрілу лисиць здійснюють 20 рейдових груп, до складу яких ввійшли відповідальні працівники Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, працівники державної лісової охорони філій ДП «Ліси України», Головних управлінь Національної поліції та Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

«Рейдові групи виявили 4 випадки порушення правил полювання, не пов’язані з відстрілом лисиць. На порушників правил складено 4 протоколи», — зазначають лісівники.

Нагадуємо, як показує аналіз результатів епізоотичних розслідувань випадків сказу, у 100 відсотків продуктивних і у 50 відсотків домашніх тварин зараження відбулося при контактуванні саме з лисами.

На Вінниччині руді хижачки почали вільно заходити у населені пункти! Особливо страждають мешканці, чиї садиби знаходяться на околицях, поряд із лісом, полем, лісосмугами, порожніми будинками. Лисиці завдають чималої шкоди.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018 - 16:31
Президент Петр Порошенко опубликовал в Facebook видео с испытаний модернизированной модели танка, которым еще год назад российские инженеры пугали боевиков. Глава государства указал, что пушка бронетехники сможет прицельно поразить цель ...

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением ...