На Вінниччині у непорядного орендаря через суд відібрали землю «під ферму»

На Вінниччині нібито для свинарства підприємець орендував земельну ділянку у Мурафської сільради. Проте за 12 років так і не створив ферми. Натомість він чудово заробляв на платні за суборенду. Посередницький бізнес орендаря «припинив» суд.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.  

«Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Вінницької обласної прокуратури до громадянина про повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у комунальну власність Мурафської сільської ради Жмеринського району», – йдеться у повідомленні.

Ділянка площею 180 га вартістю майже 40 млн грн. Її громадянин у 2012 році без проведення земельних торгів взяв у строкове платне користування на 25 років для створення фермерського господарства. Але замість цього він передав землю у суборенду приватному підприємству.

Орендар і досі не створив фермерське господарство, що лише підтверджує відсутність наміру вироблення товарної сільськогосподарської продукції, її переробки та реалізації.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Газовая атака в Сирии унесла жизни сотни людей. США и ЕС назвали виновных: видео первых минут

04.04.2017 - 21:46
Варварские методы войны в Сирии шокируют весь цивилизованный мир. Сегодняшняя химическая атака просто беспрецедентна. Удар, в результате которого было высвобождено токсичный газ, был осуществлен по городу Хан Шейхун в центре ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016
Им стал французский ручной пулемет ...

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016
По информации шведского издания Expressen, ...