На Вінниччині у Ладижині надзвичайна ситуація після обстрілу ТЕС

Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій констатувала у місті Ладижин надзвичайну ситуацію через проблеми з опаленням після удару росіян по теплоелектростанції. 

Про це у себе в Телеграм повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов. 

«У Ладижині надзвичайна ситуація воєнного характеру – таке рішення щойно прийняла Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після ракетного обстрілу Ладижинської ТЕС виникла аварія у мережах теплопостачання міста.

Враховуючи звернення в.о. міського голови Ладижинської міської ради Олександра Коломійця, розгортаємо у місті роботу надзвичайного штабу з ліквідації наслідків аварії», — заявив Борзов.

За словами очільника області, заходів, яких досі вживають Ладижинська міськрада та її виконавчий орган, вкрай недостатньо: 18 тисяч мешканців без теплового опалення. Єдина можливість у людей обігріти свої оселі – це електроприлади. Тому терміново потрібна координація сил та засобів цивільного захисту, військового командування та підприємств критичної інфраструктури, зазначив голова ОВА.

Надзвичайний штаб уже працює.

«Робимо усе, аби відновити роботу теплових мереж Ладижина. «Розгортаємо додаткові пункти обігріву», — підсумував Борзов.

Російсько-фашистські окупанти системно били по Ладижинській ТЕС. Спочатку двічі обстріляли 11 жовтня, а потім була масована атака на Україну 23 листопада, коли знову дісталося підприємствам енергетичної інфраструктури Ладижина.

Нагадаємо, 24 листопада на Вінниччині ввели одночасно графік аварійних відключень, графік погодинних відключень та спеціальний графік відключень. Причини в критичній ситуації, яка склалась в енергетичній галузі внаслідок ракетного терору. Відповідне розпорядження енергетики Вінниччини отримали від «Укренерго».

Про це повідомляли у «Вінницяобленерго».

«Для нашої області доведена гранична величина споживання електричної потужності 187 МВт. Графіки актуальні для побутових і промислових споживачів електроенергії, окрім критичної інфраструктури. Тому, шановні вінничани, просимо поставитися до цього з розумінням і не нарікати на можливу невідповідність часового відключення і ввімкнення. Ситуація складна. Енергетики працюють 24/7 і роблять все для того, аби у ваших домівках було світло. Давайте разом наберемося терпіння і витримки», — йшлося у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной кот, который любит спать в пакете (видео)

11.01.2016 - 13:37
У каждого из нас свои причуды. Смешной кот, который на видео, не исключение. Уж очень нравилось ему залезать в бумажный пакет и там дремать. Хозяева же не черствые люди и ...

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...