На Вінниччині судитимуть керівника управління міськради

Прокурорами Хмільницької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника управління Хмільницької міської ради Вінницької області за обвинуваченням у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як повідомляє Пресслужба Вінницької обласної прокуратури, досудовим розслідуванням установлено, що управлінням в лютому 2021 року за результатами проведених тендерних закупівель укладено договір про постачання електричної енергії закладам освіти громади. Договором було визначено ціну електроенергії в сумі 1,93 грн за 1 кВт/год з податком на додану вартість.

Надалі постачальник звернувся до управління з проханням укласти додаткові угоди до договору, якими просив збільшити ціну на електричну енергію за одиницю товару, надавши документи, що фактично не підтверджують коливання ціни на електроенергію в сторону збільшення.

В свою чергу посадовець не перевірив вказані документи на предмет відповідності їх вимогам чинного законодавства та безпідставно протягом вересня – листопада 2021 року уклав з постачальником 6 додаткових угод про постачання енергії з поступовим завищенням ціни з 2,70 до 4,85 грн за 1 кВт/год з ПДВ, що значно перевищувало початкові договірні ціни.

Як наслідок бюджету міської громади завдано шкоди на понад 790 тис. грн.

У разі доведення винуватості у вчиненні інкримінованого злочину у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом до семисот п’ятдесяти  неоподаткованих мінімумів доходів громадян або без такого.

В тему

Раніше Міненерго скасувало списки критичних споживачів, яким не можна вимикати електроенергію. Відповідний наказ втратив чинність ще 6 грудня. Перелік споживачів, яких гарантовано не відключатимуть, переглянуть, адже у військових адміністраціях свого часу «поспіхом» туди включили готелі та інші об’єкти.

Енергетики зазначають, що «планується створити нові списки». І там будуть лише ті підприємства, яким справді не можна відключати електрику за жодних умов, тому що це може спричинити тяжкі наслідки: чи то техногенні, чи то екологічні, чи то соціальні.

Нагадаємо, ще влітку на Вінниччині, на всяк випадок, розробили графіки відключень.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017 - 13:00
Появилось видео момента взрыва, которым вчера вечером были ранены нардеп Игорь Мосийчук, политолог Виталий Бала, охранник нардепа и прохожий (которые позже скончались) и еще один человек. На канале Ютуб показали ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...

В Киеве напали на участниц женского марша, видео

08.03.2018
В Киеве и некоторых городах ...