На Вінниччині ще одна громада перейшла до ПЦУ

У селі Джурин Жмеринського району Вінниччини місцева релігійна громада вирішила змінити церковну юрисдикцію і приєднатися до Православної Церкви України.

Про це повідомила газета «Шаргородщина».

Присутні на загальних зборах релігійної громади храму Різдва Пресвятої Богородиці проголосували за перехід парафії до ПЦУ.

«99 відсотків присутніх на зборах проголосували за перехід, одна людина утрималася», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у лютому в селі Мовчани Жмеринського району відбулися загальні збори релігійної громади місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці. Головним питанням була зміна підпорядкування громади у канонічних та адміністративних питаннях чи, іншими словами, вихід з УПЦ (що зберігає єдність з московським патріархатом) та приєднання до Православної Церкви України.

Про це повідомляла Вінницько-Барська єпархія ПЦУ.

«Коли настоятель храму протоієрей Димитрій Пасічник поставив це питання на голосування, рішення було ухвалено одноголосно. Відтепер релігійна громада храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Мовчани входить до складу Вінницько-Барської єпархії. Вітаємо парафіян у великій родині єдиної канонічної помісної Православної Церкви України!», — йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, що 20 лютого релігійна громада села Станіславчик, у якій настоятелем також є протоієрей Димитрій Пасічник, приєдналася до ПЦУ. Сільський храм вночі намагались захопити невідомі, а вранці селян спробували переконати залишитись з УПЦ МП.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017 - 11:45
Австралийские коала в понимании людей считаются предельно мирными и неторопливыми зверьками. Однако даже у них бывают конфликты. Причем, как выяснилось, иногда они настолько принципиальны, что эти сумчатые пренебрегают ощущением опасности ...

В чем польза холодного душа

30.09.2015
Все знают, что холодный душ, ...