На Вінниччині під час обстрілу пошкоджено Лядівський монастир

Внаслідок нещодавньої масованої ракетної атаки по Україні у Вінницькій області постраждав Лядівський Усекновенський скельний чоловічий монастир — один із найстаріших монастирів України, розташований на березі Дністра на кордоні з Молдовою. Один послушник загинув. Про це повідомляє прес-служба Могилів-Подільської єпархії УПЦ.

«Вранці 31 жовтня російські війська здійснили масовану ракетну атаку по всій території України. У результаті в Лядовському Усікновенському скельному чоловічому монастирі під час літургії було пошкоджено іконостас, впало панікадило і вибило вікна. На жаль, від вибухової хвилі загинув послушник монастиря Вадим. Послушники монастиря просять всіх піднести молитви за упокій душі померлого», — йдеться у повідомленні.

Як відомо, під час ранкового обстрілу Украіни 31 жовтня було збито 44 російські ракети з 55-ти. При цьому, три з них знищили в небі над Вінниччиною. 

Але уламки двох з цих ракет Х-101, що ворог випустив з бомбардувальників в Ростовський області РФ, впали на села. 

Як розповів Суспільному голова Томашпільської селищної ради, в них були пошкодженні (а по суті зруйновані) 24 приватних будинків, покрівля в двох двоповерхових будинках… Також є руйнування двох магазинів і музичної школи…

Влада виділила кошти на ремонти житла…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...