На Вінниччині передали до суду справу колишнього керівника лісового управління області

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у 2007 – 2022 роках.

Експосадовець обвинувачується в організації незаконної передачі в користування на 49 років лісової ділянки площею 3,4 га вартістю 75 млн грн Дашівського лісництва товариству з обмеженою відповідальністю, серед засновників якого – зять обвинуваченого, та наданні неправомірної вигоди в сумі 25 000 доларів США начальнику Вінницької ОВА (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє Вінницька обласна прокуратура, традиційно не вказуючи прізвища, хоча за посадою зрозуміло, що мова про Бондаря.

За вказані злочини передбачено до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому.

Детально про обставини вчинення злочинів – за посиланням.

Також задля відновлення законності у користуванні спірною ділянкою лісу, Спеціалізованою екологічною прокуратурою Вінницької обласної прокуратури заявлено позов про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами з Дашівським лісництвом і товариством з обмеженою відповідальністю, з причини порушення умов договору та здійснення будівництва відпочинкового комплексу на лісовій ділянці.

На сьогодні рішенням Господарського суду Вінницької області позов задоволено.

Крім того, вживаються заходи про визнання за Вінницькою обласною військовою адміністрацією права власності на самочинно збудоване на лісовій ділянці  нерухоме майно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кадыров пригрозил Березе за «эпитет» в адрес Скабеевой: видео конфликта

25.01.2019 - 14:08
Известный своей мстительностью лидер Чечни Рамзан Кадыров заявил, что найдется мужчина, который даст «звонкую оплеуху» нардепу Верховной Рады Украины Бориславу Березе, если тот «должным образом» не извинится перед российской телеведущей ...

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...