На Вінниччині обмежили продаж алкоголю

Голова Вінницької ОВА Сергій Борзов підписав наказ про заборону продажу алкоголю з 22:00 до 06:00 на території Вінницької області. Про це Борзов повідомив у соцмережах.

«Наказ вступає в силу з 27 вересня 2023 року і діятиме до закінчення воєнного стану. Згідно наказу суб’єктам господарювання забороняється з 22.00 до 06.00 год. продаж алкогольних напоїв та речовин, виготовлених на спиртовій основі. Цілодобово залишається заборона на продаж алкогольних напоїв громадянам під час несення служби у правоохоронних органах, ЗСУ, Нацгвардії, теробороні, інших військових формуваннях та особам зі зброєю», — повідомляє голова ОВА.

Нагадаємо, таке вже було одразу після початку повномасштабної війни. Тоді заборона була повною. З 27 лютого по 27 березня 2022 року на території області було заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Це наказ Вінницької обласної військової адміністрації. Його прийнято з метою забезпечення громадського порядку. Наказ прийнято відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим військового стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними та отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму військового стану в Україні або в окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку.

А на початку 2023 року Офіс президента (ОП) пропонував заборонити купівлю сигарет та алкоголю за готівку. Про це йшлося у заяві заступника керівника ОП Ростислава Шурми на брифінгу 24 січня.

«Ми плануємо дві фундаментальні зміни. Перша — це електронний акциз. Не допотопні акцизні марки, які клеяться на пачки, а унікальний QR-код… Другий концепт ми ще обговорюємо, рішення не ухвалили. Але щоб ця система запрацювала, нам потрібно перекласти розрахунки за підакцизні товари виключно у безготівковий формат, тобто на оплату карткою», — заявив Шурма.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся ...