На Вінниччині ФДМ виставив на продаж спиртовий завод

Виставлено на продаж одне з найперспективніших підприємств у спиртовій галузі. Аукціон відбудеться 24 червня. На думку фахівців, розташований неподалік Теплика Вінницької області Бджільнянський спиртовий завод має доволі великий потенціал, а стартова ціна у майже 68,5 млн грн під час торгів суттєво збільшиться.

Хоча підприємство було засновано ще родиною графів Потоцьких у 1895 році, але з того часу невеличка гуральня перетворилась на потужне підприємство, яке здатне переробляти крохмалевмісну сировину – пшениця, жито, кукурудза – на спирт найвищого ґатунку.

Завдяки декільком реконструкціям потужності заводу при стабільній роботі дозволяють за 30 діб виробляти 57 тис. дал спирту (610 тис дал умовного спирту на рік). Причому, в асортименті. Обладнання підприємства налаштоване на випуск 1900 дал/добу спирту в\о, 1700 дал/добу спирту «Люкс» та спирту «Екстра».

Заводська котельня працює як на природному газу, так і коксохімічному паливу. На балансі підприємства перебуває перевалочна станція Кублич, яка розташована на відставні 15 км. Там є ємкості для зберігання спирту та спиртовмісних продуктів, ангари для зберігання зерна, присутнє сполучення залізничною колією.

Інфраструктура, наявне працююче обладнання та потенціал дозволяють припустити, що Бджільнянський спиртовий завод має чудові перспективи у разі придбання компанією, зацікавленою у виробництві спирту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017 - 17:32
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого городского совета Алексей Буняк поделился с «РЕАЛом» записью на экшн-камеру ролика «Одни сутки из жизни города». На видео показано происходящее на улице Соборной с 10:00 27-02-2017 ...

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018
На относительно близком расстоянии от ...