На війни в Україні росіяни застосовують кінні війська
Російські окупанти постійно експериментують на полі бою і в прифронтовій зоні з засобами доставки особового складу. Наприклад, спочатку українська блогосфера з насмішкою поставилася до мангалів на бронетехніці, мотоциклів і електросамокатів противника. Згодом Сили оборони почали переймати ці методи на своє озброєння…
Блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» звернув увагу на повідомлення російських пропагандистів, які називають себе «воєнкорами», на залучення противником коней.
Алекс ніколи раніше не насміхався з ворожих «інновацій», однак використання коней все-таки назвав «тотальним дебілізмом». Хоча певна логіка в словах «воєнкорів» однозначно є.
Зокрема, коні використовуються для транспортування в ближньому тилу, оскільки на них не реагують магнітні міни, вони добре долають бездоріжжя і перевозять великі вантажі. Разом з тим, їх треба годувати, і вони досить великі в якості цілей…
Так, 9-а мотострілецька бригада фашистської РФ офіційно створила кавалерійський підрозділ. Нагадаємо, раніше з цією ж метою противник почав використовувати віслюків.

Подпишитесь на новости
























