На відео потрапила спроба мурахи вкрасти діамант

У Мережі завірусилося відео, на якому мураха прямо під носом у людини намагалася вкрасти діамант. Цю історію описує IFLScience.

На кадрах видно, як крихітна комаха схопила діамант, вагою не менше 0,5 карата, і намагалася поцупити його «в подарунок королеві». Зокрема, вчені кажуть, що мурахи насправді збирають різні предмети, щоб прикрасити колонію.

На рахунок цього випадку, передбачається, що комаха вчепилася в дорогоцінний камінь через те, що він, ймовірно, був покритий якоюсь речовиною, що приваблює.

«Мурахи є відмінними збирачами і здатні долати величезні відстані в навколишньому середовищі, щоб повернутися додому з дорогоцінним здобутком. Щоправда, як правило, він навряд чи може коштувати близько тисячі доларів. Також відомо, що мурахи здатні не лише шукати їжу, а й виносити відходи або тіла своїх мертвих побратимів, щоб звільнити місце в колонії та зберегти речі у безпеці», — йдеться у повідомленні.

Втім, потягнути діамант мурасі все ж таки не вдалося. При цьому, чи прибили її, на відео не показали й в тексті не згадали….

Нагадаємо, в минулому році литовський фотограф Еугеніюс Каваляускас зробив ультранаближений знімок лицьового вигляду мурахи, і це ніби кадр із фільму жахів. Про це повідомляло видання Science Alert.

Знімок удостоєний звання Визначне зображення на конкурсі Small World Photomicrography Competition 2022 року.

На знімку великим планом зображені щелепи й вусики Camponotus – звичайної мурахи-деревоточця. Ці мурахи облаштовують свої гнізда всередині деревини і живляться частинками мертвих комах, нектаром і медвяною росою, що її виділяє попелиця.

Зазначається, що засяяні червоні очі насправді є підосновою усиків, а те, що виглядає як жовтуваті зуби, – це дуже дрібні чутливі волоски, за допомогою яких мурахи можуть відчувати навколишнє середовище.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018 - 13:39
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с ситуацией с нехваткой газа. Гройсман заявил, что Россия, проиграв арбитраж в Стокгольме, прибегла к шантажу, понизив объемы прокачки газа, ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...