На Таврійському напрямку знешкоджено чотири роти окупантів

433 російські інтервенти (чотири роти і взвод) були знешкоджені бійцями Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької). Ще один інтервент здався в полон.

Повідомивши про це, серед іншого, у сьогоднішньому зведенні об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку не вказав, скільки загарбників ліквідовані, а скільки поранені, але зазвичай кількість «трьохсотих» в 3-4 рази більше, ніж число «двохсотих».

Також вказується, що наші захисники знищили дві бойові броньовані машини, реактивну систему залпового вогню, артилерійську систему, протитанковий ракетний комплекс, два безпілотних літальних апарати і вісім автомобілів окупантів.

Очевидно, це лише підтверджені втрати, про які стало відомо. Адже лише підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія за добу виконали 1213 вогневих завдань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018 - 11:22
Пресс-центр Объединенных сил в утренней сводке за 29 мая дал понять, что террористы напрасно пытались продвинуться в серой зоне: «Підрозділи ОС не дозволяли противнику покращити тактичне положення, вели активну оборону та давали ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...