На Сході загинув пілот-винищувач Андрій Ткаченко

Повітряні сили ЗСУ зазнали непоправну втрату  — загинув пілот-винищувач, майор Андрій Ткаченко. Сталося це на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Про це повідомляють Самбірський Пласт, представник Пласту Юрій Юзич у Facebook.

Трагедія сталася 8 березня. 

Він проходив військову службу в Івано-Франківську, в Харкові, відтак знову повернувся в Івано-Франківськ. З початком війни у 2014 році виконував бойові завдання під час АТО і ООС.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну місцем виконання бойових завдань для пілота-винищувача став не лише схід країни, але й південь.

У Ткаченка залишилася дружина та шестирічний син. Поховання відбудеться в Івано-Франківську.

Нагадаємо, майже рік тому загинув український льотчик Денис Кирилюк, який здійснив понад 80 бойових вильотів. Сталося це під час виконання ним бойового завдання. Загинувший герой був з Миргорода Полтавської області.

«Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї – штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк. Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який здійснив понад 80 бойових вильотів, з них 70 під час повномасштабного вторгнення на знищення ворога», — повідомила наприкйнці березня 2023 року 831 бригада тактичної авіації в Facebook.

Перед цим під час виконання бойового завдання у Краматорському районі Донецької області 27 січня загинув пілот Данило Мурашко. За рік повномасштабного вторгнення він здійснив більше 140 бойових вильотів, знищив багато ворожої сили і техніки. Загинув, намагаючись відвести підбитий літак від села. Втратив висоту і не встиг здійснити катапультування. Вічна пам’ять герою… Про трагедію тоді повідомила 299 бригада тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова у Facebook.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018 - 21:01
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ВМС США Blue Angels — изюминка любого американского авиашоу. В августе компания Boeing провела уже ставшее традиционным авиашоу Seafair, в котором участвовали «Голубые ангелы». Авиационная ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...