На сесії Вінницької облради прийняли рішення про допомогу ЗСУ

Сьогодні, 27 жовтня, відбулася чергова 45 сесія Вінницької обласної Ради. Перед початком роботи депутатському корпусу представили нового керівника Нацполіції у Вінницькій області — полковника поліції Юрія Пархоменка. До призначення на Вінниччину він працював на посаді начальника Департаменту міграційної поліції Нацполіції України.

Як прокоментував «РЕАЛу» депутат облради Михайло Паньків, на сесії розглянули 17 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення. 

«Також було надано слово керівнику підприємства, яке займалося розведенням осетрових у Ладижині Олександру Корху. Він розповів про мор риби, який зараз вивчає не тільки правоохорона система, а й спеціальна робоча група облради, до якої я теж вхожу. 

Прийняли рішення щодо покращення можливостей Вінницяоблводоканалу і «Вінницяоблтеплоенерго», а також допомоги нашим військовим», — розповів Михайло Іванович.

Першим питанням порядку денного депутати ухвалили рішення про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік.  

Депутати підтримали зміни до статутів освітніх комунальних закладів – Тульчинського ліцею з посиленою військовою підготовкою та Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. Леонтовича.

Також були проголосовані рішення про приймання та передачу майна в управління й господарське відання комунальних підприємств та у власність територіальних громад.

Крім цього, на сесії депутати проголосували за чергові рішення на підтримку Збройних Сил та обороноздатності країни. Зокрема, передали нерухоме майно зі спільної власності територіальних громад у державну власність – для задоволення потреб держави в умовах воєнного стану. Для одного з військових підрозділів також був переданий автомобіль.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активисты АВС задержали пьяных таможенников на работе: видео

19.02.2019 - 17:08
Сотрудники таможенной службы попали на камеры участников движения АвтоЕвроСила в пункте пропуска «Шегини», что во Львовской области на границе с Польшей. Активисты утверждают, что они были пьяны. Видео авторы разместили ...

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар ...

В США олень протаранил шедший на взлет пассажирский самолет: видео

16.02.2017
В аэропорту американского города Шарлотт ...

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017
Не успели поклонники таланта Насти ...