На сесії Вінницької облради прийняли рішення про допомогу ЗСУ

Сьогодні, 27 жовтня, відбулася чергова 45 сесія Вінницької обласної Ради. Перед початком роботи депутатському корпусу представили нового керівника Нацполіції у Вінницькій області — полковника поліції Юрія Пархоменка. До призначення на Вінниччину він працював на посаді начальника Департаменту міграційної поліції Нацполіції України.

Як прокоментував «РЕАЛу» депутат облради Михайло Паньків, на сесії розглянули 17 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення. 

«Також було надано слово керівнику підприємства, яке займалося розведенням осетрових у Ладижині Олександру Корху. Він розповів про мор риби, який зараз вивчає не тільки правоохорона система, а й спеціальна робоча група облради, до якої я теж вхожу. 

Прийняли рішення щодо покращення можливостей Вінницяоблводоканалу і «Вінницяоблтеплоенерго», а також допомоги нашим військовим», — розповів Михайло Іванович.

Першим питанням порядку денного депутати ухвалили рішення про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік.  

Депутати підтримали зміни до статутів освітніх комунальних закладів – Тульчинського ліцею з посиленою військовою підготовкою та Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. Леонтовича.

Також були проголосовані рішення про приймання та передачу майна в управління й господарське відання комунальних підприємств та у власність територіальних громад.

Крім цього, на сесії депутати проголосували за чергові рішення на підтримку Збройних Сил та обороноздатності країни. Зокрема, передали нерухоме майно зі спільної власності територіальних громад у державну власність – для задоволення потреб держави в умовах воєнного стану. Для одного з військових підрозділів також був переданий автомобіль.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017 - 22:14
У киевского «Динамо» продолжается черная полоса — сегодня команда в третий раз подряд ушла с поля без победы. Более того, проиграла шедшему на последнем месте в турнирной таблице «Черноморцу». Одесситам ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...

Провокаторы Саакашвили ногами избили полицейского: видео

18.10.2017
Нардеп Антон Геращенко, обращаясь к ...