На Путіна чекають «несподіванки на полі бою», – Нуланд

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд упевнена, що 2024 рік має важливе стратегічне значення для України і принесе їй «впевнені успіхи» на полі бою.Про це, вона сказала у Києві 31 січня під час зустрічі з журналістами.

Нуланд заявила, що залишає Київ з більшою впевненістю в тому, що — хоч Україна і зміцнює свою оборону — пан Путін отримає «приємні несподіванки» на полі бою, а Україна цього року здобуде впевнені успіхи.

Під «приємними» вона мала на увазі приємні для України і союзників.

Крім того, Нуланд вважає, що американський Конгрес проголосує за додаткову допомогу Україні, і додала, що далекобійні ракети GLSDB вже прямують до ЗСУ.

GLSDB може уражати цілі на відстані до півтори сотні кілометрів (за іншими даними, до 145). Для наведення вона використовує глобальну систему GPS та іннерційну навігаційну систему.

І що вкрай важливо, GLSDB може запускатися з реактивних систем залпового вогню «HIMARS» і «MLRS-M270», які зі снарядами GMRLS, що дістають на 80 км, стали кісткою в горлянках багатьох тисяч загарбників.

У вересні минулого року Вікторія Нуланд закликала союзників України готуватися до тривалого протистояння з Росією. За її словами, попереду довгий шлях, до якого треба бути готовим і матеріально, і психологічно. Вона також закликала патнерів активізувати поставки Україні зброї, а також зусилля з відновлення української економіки ще до завершення війни, зокрема забезпечивши релокацію та запуск бізнесу на відносно безпечних територіях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018 - 21:56
Российские фанаты накануне чемпионата мира по футболу в очередной раз проявили себя не с лучшей стороны. Фаны московского «Спартака» напали на болельщиков киевского «Динамо», которые приехали в Афины, чтобы поддержать ...

ВСУ нанесли мощную ответку по позициям террористов: видео

30.03.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин, который ...

Роман Скрыпин опубликовал видео скандала на борту самолета Wizz Air

13.10.2017
«Языковые скандалы», похоже, в последнее ...