На посаді поновили суддю Верховного Суду, в якого знайшли паспорт РФ

Суддю Верховного Суду України Богдана Львова, у якого знайшли російський паспорт, поновили на посаді. Йому також виплатять зарплату за час вимушеного прогулу. Про це повідомив журналіст Схем Георгій Шабаєв на своїй Facebook-сторінці.

Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов екс-голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдана Львова стосовно поновлення на посаді.

У Верховному Суді відмовились повідомити, чи планують подавати апеляцію на рішення Київського окружного адмінсуду.

Журналісти-розслідувачі проєкту Схеми заявили, що Богдан Львов має громадянство Росії з 1999 року. Сам суддя це заперечував. За справу взялися правоохоронці, на час розслідування Львова позбавили доступу до державної таємниці.

Журналісти виявили, що у власності дружини Львова та його тещі є квартира в Москві: її приблизна ринкова вартість — 11 мільйонів гривень. У жодній зі своїх майнових декларацій він не вказував, що на дружину зареєстрована нерухомість у Москві. Тож НАБУ розпочало розслідування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018 - 23:07
В здании Trump Tower в центре столицы Азербайджана Баку вечером вспыхнул второй пожар за день. Об этом сообщает пресс-служба МЧС Азербайджана. Известно, что пожарные уже приступили к тушению. Очевидно, что причиной повторного загорания стало ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...