На півночі Маріуполя пролунали потужні вибухи

Сьогодні після обіду в окупованому Маріуполі пролунали потужні вибухи. Про це о 15:11 у своєму Телеграм-каналі повідомив радник міського голови Петро Андрющенко: «Знову гучно. Русня?».

О 15:33 Телеграм-канал місцевих українських партизанів «Маріуполь.Спротив» доповнив: «Мирний (селище на самій півночі міста У Кальміуському районі). Знову «привіт»? Уточнюємо, чи то уламки, чи то ураження. Все одно, настрій – вогонь».

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про наслідки «бавовни» минулої ночій у Маріуполі, про яку повідомлялося раніше: «Вражений склад боєприпасів та ворожа техніка. Тяжко поранені десять орків. Можливо є і «двохсоті».

Дану базу загарбники облаштували на території колишнього Хладокомбінату в тому самому Кальміуському районі Маріуполя.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017 - 22:59
Расположенный на западной прифронтовой околице Донецка казенный завод химических реактивов за время российско-украинской войны видел всякое, прежде всего, из-за использования террористами в качестве базы огневых точек. Естественно, туда частенько прилетала ...