На півночі Криму пролунав вибух

Минулої ночі в окупованому Армянську на півночі Криму була «бавовна», про що повідомили місцеві мешканці в соціальних мережах і Телеграм-каналах. А російські засоби масової інформації розповіли про роботу протиповітряної оборони в місті. 

Між Армянськом та вільною територією близько сімдесяти кілометрів по прямій на мапі. Традиційно в Крим залітають безпілотні літальні апарати…

Тим часом, президент Володимир Зеленський вкотре заявив, що альетрнативи деокупації Криму не існує, але натякнув, що вона може відбутися за різними сценаріями:

«Я розумію, що всі спантеличені ситуацією та тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам шлях щодо деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки за».

Але: «Якщо рішення не передбачає деокупацію і Крим є частиною РФ, ніхто не повинен марнувати на це свій час. Це марна трата часу».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015 - 14:10
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, как меняется восприятие окружающего мира в зависимости от внешних обстоятельств. В свое время Леонид Кучма сказал Юлии Тимошенко: «Точка зрения зависит от места сидения!» Итак, ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...