На острові в гирлі Дніпра знищено 10 окупантів

Херсонський напрямок належить до двох з семи існуючих, де російські загарбники не ведуть наступальні дії. Тим не менш, минулої доби від ворожих артилерійських обстрілів минулої доби на Херсонщині постраждали райони більше тридцяти населених пунктів. Зокрема Михайлівка, Гаврилівка, Берислав, Веселе, Одрадокамянка, Миколаївка, Кринки, Новотягинка, Херсон та Зимівник.

Про це в сьогоднішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Тим часом, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на цікаве повідомлення рашистського Телеграм-каналу «Тринадцатый».

На одному з островів в гирлі Дніпра ще тридцятого січня були ліквідовані десять (пів взводу) інтервентів зі 126-ої окремої бригади берегової оборони з Криму (пункт постійної дислокації в Перевальному).

Попри те, що їх смерть бачили інші загарбники, командування доповідає родичам, що їх доля невідома. Відповідно, компенсації рідним нема.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016 - 13:27
На восточной окраине Киеве загорелись склады с секонд-хендом. Столичные спасатели подтвердили факт того, что огонь распространяется и «захватывает» новые территории. Огненная стихия бушует на Лесном массиве (метро «Лесная»), неподалеку от ...