На Луганщині знищено десять російських танків Т-90

Виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов розповів, що загарбники продовжують масований, але не надто успішний наступ:

«За останні три тижні українські військові знищили дуже багато техніки противника, зокрема танків. Тільки Т-90 «Прорив» росіяни за цей період втратили більше десяти. Недораховують і танки Т-72 та Т-80».

Є на фронті і особисті успіхи наших бійців. Так, снайпер третього окремого полку спеціального призначення Збройних сил України імені князя Святослава Хороброго за одну «нічну зміну» на Луганському напрямку знищив чотирьох російських окупантів.

Про це сьогодні на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» повідомили пресслужби підрозділу та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих через тепловізорний оптичний приціл снайперської гвинтівки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016 - 02:52
Всемирно известная шведская группа ABBA, распавшаяся в 1982 году, воссоединилась ради единичного концерта в Стокгольме, Швеция, знаменующего собой пятидесятилетний юбилей музыкального коллектива, сообщает Expressen.  Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенни Андерссон ...