На Луганщині ворог перейшов до оборони

Ситуація на лінії фронту в Луганській області заспокоїлася. Принаймні речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин 28 січня повідомив, на Куп’янському (Сватівському) і Лиманському (Кремінському) напрямках російські окупанти обороняються.

В свою чергу, пресцентр Державної прикордонної служби України на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що аеророзвідка прикордонників виявила «базу ресурсного забезпечення противника» в садових насадженнях і передала її координати артилеристам ЗСУ.

Останні влучили по складу боєприпасів загарбників, судячи з відео, з першого пострілу  — таке можливо тільки при використанні західного високоточного артилерійського снаряду:

«Від детонації боєприпасів злетіла в повітря й автівка, яка транспортувала вантажі. Обслуга та окупанти-комірники поповнили списки зниклих безвісти. Остаточні втрати ворога уточнюються».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве мужчина в футболке «Оплота» избил журналиста НТВ: видео

02.08.2017 - 17:58
В Москве на журналиста НТВ напал мужчина в футболке с надписью «Оплот». Прямо во время ведения репортажа агрессивный «оплотовец» с криками «захватим Украину» ударил журналиста Никиту Развожаева в лицо. Сюжет ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...