На Лиманському напрямку ЗСУ відкинули окупантів біля Тернів

На Кремінському (Лиманському) напрямку відчутно змінилася лінія фронту в районі вільного села Терни. Причому різноспрямовано, хоча й з загальною перевагою російських окупантів.

Про це сьогодні вранці повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Харківській і Луганській областях та на північному сході Донеччини.

З однієї сторони: «У південній лісосмузі балки Кругла та центральної частини яру Лаптєва Збройні сили України під час контратаки відкинули супротивника на 250 метрів».

З іншої: «На схід від Тернів російські війська просунулися вздовж північної лісосмуги балки Кругла на ділянці шириною до 400 м та на глибину до 1,15 кілометра».

На мапі «Трикутника» втрачена (червона) і звільнена (жовто-сіра штриховка) території за площею приблизно однакові.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який також зафіксував ці зміни, вважає, що загарбники вже закріпилися на захопленій території. Тоді як наш успіх «DeepState» позначив лише розширенням сірої зони в бік інтервентів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Группа «Время и стекло» выпустила новый клип на песню «Е, бой»: видео

31.05.2018 - 14:24
Новый клип Дорофеевой за часы собрал полмиллиона просмотров Запрос на русалок среди любителей музыки явно не удовлетворен. Новый клип на песню «Е, бой» популярной украинской группы «Время и Стекло» стремительно ...

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018
Жители одного из частных домов ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...