На Куп’янському напрямку знищено два танки і роту окупантів
Минулої доби на Куп’янсько-Лиманському напрямку (сама північна частина фронту) бійці Сил оборони знищили 35 російських окупантів, ще 55 поранили (разом виходить майже рота). А також підбили два танки «Т-72» і дві бойових машини піхоти «БМП-2» загарбників.
Про це заявив речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий, вказавши, що ця ділянка є рекордсменом за використанням ворогом артилерійських і реактивних систем залпового вогню — 347 обстрілів.
Тим часом, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай вчора дещо плутано, але достатньо чітко пояснив, що ЗСУ контролюють частину Червонопопівки (село між Кремінною і Сватовим).
А вже сьогодні речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун заявив, що ворог минулої доби обстрілював Червонопопівку і Діброву.

Подпишитесь на новости
Коментарі (0)