На Кримському мосту з’явилися величезні тріщини на опорах

На деяких опорах Кримського моста у тимчасово окупованому росіянами Криму з’явилися тріщини. Фото опублікував Telegram-канал Кримський вітер.

Наразі причини появлення тріщин невідомі.

У Керчі вранці 24 травня щось незвичайне відбувалося на Кримському мосту, що неабияк налякало деяких місцевих жителів. Над мостом здіймався густий білий дім. Згодом окупаційна влада заявила, що це відбуваються навчання. Без додаткових пояснень. Можливо між цією подією і тріщинами є зв’язок?

Нагадаємо, вранці 8 жовтня 2022 року на залізничній гілці Кримського моста спалахнула сильна пожежа. Частина моста впала. Пізніше в РФ заявили, що спалах семи паливних цистерн залізничного складу нібито спровокував вибух вантажного авто.

Голава СБУ Василь Малюк 27 травня 2023 року прокоментував чутки про нібито причетність української спецслужби до підриву Кримського мосту восени 2022 року. За його словами, СБУ здійснювала для цього «певні заходи». Про це Малюк сказав в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленький сирийский беженец продемонстрировал, что он будет делать с чехами приютившими его (видео)

26.09.2015 - 23:45
Тема сирийских беженцев за последние дни набила оскомину. Одни выступают в их защиту, другие против, аргументируя это последующими проблемами. Даже на высшем уровне в странах ЕС не могут прийти к ...

Кличко отчитал водителя фуры за летнюю резину: видео

19.12.2017
Обильные снегопады традиционно приводят к ...