На Київ летіла 31 ракета, 21 збили, – Кличко

Стали відомі масштаби ракетного удару по столиці. Дані в коментарі для телеканалу «Київ» озвучив міській очільник Віталій Кличко.

Так ось, фашистська Росія запустила по Київу 31 ракету. При цьому засобами ППО 21 з них вдалося збити. Звісно, інші наробили шкоди.

«На Київ летіла 31 ракета, 21 була збита, У нас декілька влучань в об’єкти критичної інфраструктури, зараз частина міста знеструмлена. Відсутнє водопостачання. Представники «Київводоканалу» та «Київенерго» працюють над тим, щоб відновити і водопостачання, і електропостачання.

У нас 11 людей були поранені, 10 людей госпіталізовані, з них одна дитина. Щодо загиблих у нас інформація на цей момент відсутня», — сказав Кличко.

Зауважимо, що без світла в результаті сьогоднішнього масованого обстрілу залишилися ще Львів, Вінниця, Харків і ціла низка інших міст. Енергетики працюють над відновлюванням постачання світла і води.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Нападение брата Захарченко на официанта стало топ-темой в Донецке (видео)

17.04.2016 - 12:15
Пьяный брат главаря ДНР Александра Захарченко Сергей, «отдыхая» в компании товарища в пивбаре «Beerstown», устроил не только дебош, но и ранил в горло официанта. Видео этого действа попало в Интернет ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...