На Херсонському напрямку ЗСУ знищили пів роти окупантів
На Херсонському напрямку минулої доби бійці Сил оборони ліквідували 51 російського інтервента (пів роти). Крім того, наші захисники знищили три танки, шість гармат, два човни, автомобіль і спостережний пункт окупантів.
Про це в ранковому зведенні у своєму Телеграм-каналі доповіла пресслужба Сил оборони півдня України. Крім того, вона зафіксувала приємну новину: «Спостерігаємо суттєве зменшення кількості і насиченості артилерійських обстрілів».
Так, з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні ворожа артилерія за дванадцять обстрілів використала близько 130 снарядів, що в рази менше, ніж у попередні дні. Можливо, це свідчення снарядного голоду окупантів, але остаточні висновки робити зарано.
Так чи інакше, вчора ворожа артилерія в Антонівці пошкодила два приватні будинки та газогін.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)