На Херсонщині ЗСУ знищили ворожу станцію РЕБ

На Херсонському напрямку минулої доби (з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні) бійці Збройних сил України ліквідували дванадцять російських окупантів (пів взводу) та два їх моторні човни.

Також наші захисники знищили шість причіпних гармат, станцію РЕБ, два розвідувальні безпілотні літальні апарати “SuperCam”, FPV-дрон-камікадзе, шість автомобілів, три спостережні пункти, пост радіолокаційної розвідки та радіолокаційної боротьби, пункт боєпостачання, склад з боєкомплектом і блокпост загарбників.

Це лише підтверджені втрати інтервентів, про які у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба Сил оборони півдня України.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017 - 13:44
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...