На Херсонщині ЗСУ знищили три взводи окупантів з човнами

На Херсонському напрямку минулої доби бійці Збройних сил України ліквідували сімдесят (три взводи) російських окупантів і три їх моторні човни.

Крім того, наші захисники знищили зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10», шість крупнокаліберних гармат, чотири зенітні установки та десять одиниць броньованої та автомобільної техніки загарбників.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Оперативного командування «Південь».

В свою чергу, інтервенти 66 раз обстріляли правобережну Херсонщину та акваторію Дніпро-Бузького лиману, використавши 385 боєприпасів:

«Внаслідок обстрілів населених пунктів правобережжя поранення отримали п’ять місцевих жителів, один з яких з важкими опіками від запалювальних снарядів.  Пошкоджено півтора десятки будівель, в тому числі цех хлібозаводу, перебито газогін».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...