На Херсонщині ЗСУ знищили російський ЗРК

На днях Збройні сили України знищили в окупованій частині Херсонській області доволі рідкісний в російській армії арктичний зенітно-ракетний комплекс «Тор-М2ДТ», про що раніше повідомляли, в тому числі, і ми.

І ось Телеграм-канал «Балу HUВ», який веде воїн ЗСУ, повідомив про знищення на Херсонщині іншого ЗРК «Тор-М2ДТ», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператор якого, вірогідно, знайшов ціль і скоригував удар по ній.

Точно можна стверджувати, що це інший ролик, хоча сюжет той самий: в обох випадках показана сильна пожежа комплексів. Таким чином, за короткий час ворог втратив два «Тор-М2ДТ» на одній й тій самій ділянці фронту.

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» прокоментував друге відео: «Тор-М2ДТ росіян не побачив український БПЛА та, ймовірно, був знищений одним американським снарядом Excalibur».

До речі, перший Тор-М2ДТ також, швидше за все, був вражений з першого пострілу, а це можна зробити виключно високоточними боєприпасами.

Якщо ми не помиляємося, у ЗСУ з високоточної артилерії є лише 155-міліметрові гарматні Excalibur та GMRLS для РСЗВ HIMARS. По ЗРК вогонь, швидше за все, вели саме з 155-мм гармат.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017 - 14:47
После обстрела из Града Новолуганского в Нацполиции показали его последствия. Правоохранители уточнили, что «прилеты» были со стороны оккупированной Горловки. Повреждено свыше 50 домов, 8 человек ранено. В населенном пункте объявили ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...