На Херсонщині знищено дві САУ «Піон» і РСЗВ «Град» окупантів

Бійці Сил оборони (в першу чергу, наші морські піхотинці) продовжують заходи із розширення плацдарму на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області. Минулої доби там наші захисники відбили більше десятка штурмів російських окупантів.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Павло Ковальчук.

У свою чергу, пресслужба Сил оборони півдня України у своєму Телеграм-каналі розповіла про підтверджені аеророзвідкою втрати інтервентів на Херсонському напрямку за період з сьомої години вчора до 7:00 сьогодні.

Так, знищено дев’ять окупантів, реактивну систему залпового вогню БМ-21 “Град”, дві  203-міліметрові самохідні артилерійські установки «Піон», дві причіпні гармати і автомобіль загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019 - 16:03
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, которая будто по копирке напоминает «инциденты» в студиях кремлевских ТВ. В эфире ток-шоу, посвященному теме рисунков Шевченко художника А. Грехова глава провода ОУН Николай Коханивский ...

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018
В российской Махачкале школьники кричали ...