На Херсонщині збільшилася «сіра зона» за рахунок втрат окупантів

Ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України знищили 152-міліметрові гармати «Гіацинти» російських окупантів, якими вони обстрілювали Херсон, вбивши більше двох десятків мирних жителів.

Також ЗСУ продовжують полювати на ворожі зенітно-ракетні комплекси. Про це заявила керівник пресслужби Оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк.

Тим часом, вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував зміни у контролі за територіями в гирлі Дніпра (південніше Херсону). Дивись для порівняння його передостанню та актуальну версію мапи.

При цьому «DeepState» пояснює, що ці зміни повільно відбувалися останніми місяцями: «В гирлі Дніпра проведено уточнення на основі osint-підтверджень. Якщо хтось хрюкатиме про наступ на лівий берег, то бийте чоботом по морді».

Щоправда, варто зазначити, що смуга лівого берега між Херсоном і окупованими Олешками, за даними багатьох джерел, все-таки контролюється ЗСУ — прострілюється, а також тут оперативно з’являються наші бійці в разі потреби. При цьому «DeepState» справедливо замальовує її сірою (нейтральною або спірною) зоною.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Краснодаре пенсионеры устроили массовую драку за уцененные чашки, видео

24.03.2018 - 21:09
Несмотря на успех Кремля, который добился рекордного показателя для Путина на выборах президента, самих россиян, похоже, интересуют совершенно иное. В сети набирает популярности любительские видео из Краснодара, где пенсионеры устроили ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими ...