На Харківщині у РФ масово зникають безвісти окупанти

Російські окупанти несуть великі втрати в особовому складі в районі вільного прикордонного села Липці на півночі Харківської області. Повідомляє про це блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Так, об 11:09 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він написав: «Командири орків мають погане уявлення про те, що відбувається з їх особовим складом на передній лінії, кажуть багато «без вести пропавших» під час нічних заходів на позиції. Де вони діваються, «ніхто» зрозуміти не може».

При цьому агресор не ризикує заводити важке озброєння з РФ: «Арту на територію України стараються не підтягувати, працюють з БНР, заселяються до місцевих, а потім ниють що хохли знищують будинки з FPV – «бьют па мирным».

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативному зведенні станом на 11:00 поточної доби, серед іншого, розповів про втрати агресора на цій ділянці фронту за вчора:

«На Харківському напрямку ворог активних дій не проводив. Менше з тим, за минулу добу в цьому районі ворог втратив 88 окупантів загиблими та пораненими. Крім того, знищено бойову броньовану машину, дві артсистеми та п’ять автомобілів. Уражено 13 укриттів живої сили та два місця зберігання боєприпасів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019 - 17:47
Спикер Министерства обороны Украины Максим Праута подтвердил утреннюю предварительную информацию пресс-центра Объединенных сил об отсутствии у нас боевых потерь за восемнадцатое сентября. А из его формулировки за первые двенадцать часов ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...

Собаки ведут себя за столом как люди (видео)

20.04.2016
На видео собаки, которых, вероятно, ...