На главу МЗС Кулебу напав великий собака

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що під час вигулювання собак на нього напав чужий пес. Про це він написав в Instagram.

«Великий собака, якого вигулювали без повідка, напав на моїх під час прогулянки. І принагідно на мене», — поділився міністр.

Він подякував лікарям Олександрівської лікарні, які його «підрихтували».

«Собак треба любити, але ж і тримати на повідках», — закликав голова українського МЗС.

Судячи з фото, Кулебу трохи цапнули за ногу. Є кров, але рана не глибока.

Нагадаємо, 16 листопада минулого року австрійського президента Александра Ван дер Беллена під час його візиту у Молдову вкусив пес молдавської лідерки Майї Санду. Під час офіційної церемонії до політиків підвели пса Майї Санду — Кодруца. Вона у свій час підібрала його на вулиці. Погладити собаку намагався австрійський лідер, проте Кодруц вкусив Беллена за руку. 

Санду одразу попросила вибачення, пояснивши, що навколо було багато людей, і пес, вочевидь, злякався. 

«Пес, ймовірно, вирішив, що іноземний гість становить небезпеку для його хазяйки», — припустило тоді видання Realitatea

Високому іноземному гостю довелося перебинтувати руку і на наступних зустрічах із головою парламенту Ігорем Гросу та прем’єр-міністром Доріном Речаном Александр Ван дер Беллен з’являвся вже із бинтом на руці. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016 - 15:30
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск шлемов дополненной реальности для экипажей бронетехники Узкие смотровые щели бронетехники вскоре будут восприниматься как пережиток прошлого. Вчера израильская компания Elbit Systems объявила о том, что ...

В Харькове пылает Апелляционный админсуд: видео

22.08.2017
В Харькове пылает здание Апелляционного ...