На фронті загинув боєць ЗСУ – гравець команди «Вінницькі Вовки»

16 жовтня в селі Торське на Донеччині, захищаючи волю та незалежність України, загинув гравець команди з американського футболу «Вінницькі Вовки», боєць 111 бригади Руслан Сапожнік.

«Руслан — сміливий та відданий патріот своєї держави, наш близький друг, який був одним із тих, хто ще в 2007 році відновлював команду «Вовків». — Пише пресслужба команди. — Він із перших днів повномасштабної війни добровільно став на захист Батьківщини і до останнього подиху боровся з російськими ворогами за її мирне небо.

Просимо всіх прийти і вшанувати пам’ять нашого Героя, який віддав своє життя за незалежність та свободу України.

У п’ятницю (21.10) о 16:00 створюємо живий коридор від в’їзду в Вінницю на Київській (рушникосушка) і до Гонти, потім по Гонти далі до «Реквієма» на Батозькій.  

Прощання відбудеться в суботу (22.10) з 9:30 в ритуальному залі «Реквієм».

Будемо вдячні всім, хто знайде час і можливість провести в останній шлях нашого дорогого друга, а також поділиться цією інформацією зі своїми знайомими».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015 - 19:33
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением рок-версии Гимна Украины, подготовил очередной сюрприз, на этот раз к Новому году. Никита Рубченко создал рок-обработку песни Николая Леонтовича «Щедрик». Звучит завораживающе. Как рассказал рокер, ...