На фронті вбили колишнього гравця збірної РФ з футболу

На війні з Україною був знищений колишній гравець збірної Росії з футболу Олексій Бугаєв, який цієї осені уклав контракт із міністерством оборони фашистської РФ і поїхав вбивати українців. Про смерть окупанта у неділю, 29 нрудня, повідомили російські ЗМІ.

«… це правда. Як це сталося? А як під час бойових дій вбивають? Це сталося сьогодні», — сказав батько окупанта в коментарі росіянам.

За даними росЗМІ, Бугаєв пішов воювати після того, як у вересні був засуджений до дев’яти з половиною років колонії суворого режиму за спробу збуту наркотиків. Також він зловживав алкоголем.

Зараз, за словами юриста Бугаєва Антона Смирнова, через бойові дії тіло ліквідованого загарбника не можуть забрати.

В Україні цієї осені на війні був вбитий головний тренер збірної Кемеровської області РФ з карате Олексій Ходикін. Цей фашист воював у складі ЗС своєї країни проти нашої держави. Звістку про ліквідацію загарбника повідомила Федерація карате країни-агресорки. Зокрема йдеться, що Ходикін вбивав українців у складі терористично-окупаційних військ РФ.

Додамо, що життя окупанта під час агресії виявилось недовгим. Лише у березні цього року новоспечений терорист проходив навчання перед відправленням на фронт. Тобто тривалість його перебування у зоні бойових дій склала близько пів року.

У Новокузнецьку, де знищений окупант проживав, у нього залишилися дружина та двоє доньок. Він був частиною повітрянодесантних військ терористів. Окрім того, Ходикін був головою Федерації карате російського Новокузнецька.

Навесні на фронті українські військові здійснили ліквідацію начальника розвідки російської бригади «Еспаньйола» В’ячеслава Суботіна, відомого за псевдонімом «Вихідний». Про це повідомив полковник ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц.

Смерть Суботіна була також підтверджена військовим кореспондентом одного з російських пропагандистських телеканалів, Полянським. За його інформацією, ліквідація начальника розвідки «Еспаньйоли» сталася 3 березня.

Бригада «Еспаньйола» є військовим угрупованням РФ, утвореним з радикальних фанатів футбольних клубів, де деяка частина має неонацистські переконання. На даний момент цим батальйоном керує приватна військова компанія «Редут», що, в свою чергу, є підконтрольною міноборони.

Адекватним ліквідованого Суботіна назвати важко. Наприклад, він публічно обіцяв російським школярам, що привезе відмінникам… «вухо азовця, що відріже його підлеглий Крейзі»…

Нагадаємо, у вересні минулого року українські воїни влучили в штаб «Еспаньйола», який базувався у Світлодарську на Донеччині.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Няньки для цыплят, — кошка и собака

27.02.2016 - 13:55
Предлагаем посмотреть видео о том, как собака с кошкой ухаживали за цыплятами. ...

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил ...