На Філіппінах на дні висохлої дамби постали руїни давнього міста

На Філіппінах, неподалік від столиці Маніли, на дні висохлої дамби виявили руїни 300-річного міста. Про це повідомляє BBC.

Після кількох місяців без дощів і аномальної спеки рівень води в регіоні впав майже на 50 метрів від свого нормального рівня в 221 метр.

У березні 2024 року в середині дамби почали з’являтися частини церкви і надгробків. Рівень води весь час падав, тому поява руїн привернула увагу туристів, навіть незважаючи на те, що регіон страждає від сильної спеки.

Зазначається, що це вже шостий раз, коли майже 300-річне поселення спливає на поверхню з моменту створення водосховища для забезпечення місцевих фермерів водою і вироблення гідроенергії.

Метеорологи підкреслили, що місяці березень, квітень і травень зазвичай є найспекотнішими і найсухішими в країні, але цього року умови погіршилися через погодне явище Ель-Ніньо.

Ель-Ніньо — це різке підвищення температури (на 5-9 °C) поверхневого шару води у Тихому океані. Це явище планетарного масштабу і воно прямо чи опосередковано впливає на погоду значної частини Землі.

Відомо, що через аномальну спеку в країні закрили школи, а офісним працівникам порадили залишатися вдома.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018 - 00:34
В Одесской области зафиксировали редчайшее для этих мест явление — смерч. Очевидцам в селе Приморское Килийского района удалось снять его на видео. Люди наблюдали за жуткой картиной с пляжа. К ...

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018
Помимо урагана, поразившего Москву и ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...