На Донбасі знищено взвод російських окупантів

Мінімум двадцять трупів (це середній взвод) російських окупантів зібрала поховальна команда загарбників на одному невеликому місці боїв десь в Донецькій області.

Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов, оприлюднивши відповідне відео. Трупи знесли в одне місце на дорозі – вірогідно, за ними має під’їхати якийсь транспорт.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом Збройних сил України. Показово, що, знищивши інтервентів і контролюючи ситуацію, наші захисники дозволили іншим окупантам забрати своїх мертвих.

Коли кажуть, що росіяни умисно не збирають своїх мертвих і не допомагають пораненим, то в деяких ситуаціях це пояснюється  ризиками ще більших втрат.

Інша справа, що окупанти наступають по принципу засипання противника «гарматним м’ясом». А в такій ситуації опікуватися «двохсотими» й «трьохсотими» дуже часто взагалі нереально.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине священники УПЦ МП избили председателя села и полицейского: видео

24.01.2019 - 01:15
В селе Писаревка Винницкой области было сорвано собрание местной общины, которая собиралась рассмотреть вопрос перехода вместе с храмом в лоно ПЦУ. В село приехала многочисленная группа священников бывшей УПЦ МП ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...