На Донбасі знищено два ЗРК і РЛС окупантів
Бійці підрозділу спеціального призначення «Примари» Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили три крутих об’єкти протиповітряної оборони в середньому тилу російських окупантів на Донбасі.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомила пресслужба командування ГУР МОУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих ударними безпілотними літальними апаратами, які власне й вразили «жирні» цілі.
А саме: зенітно-ракетний комплекс «Тор-М1», командний пункт 55К6 зі складу ЗРК «С-400», радіолокаційну станцію 9С18М1-3 зі складу ЗРК «Бук-М3». На ролику ми бачимо, що перший дрон-камікадзе промахнувся, зате три наступних влучили.
Подпишитесь на новости
























