На Донбасі з лав ПВК «Вагнера» втекли озброєні бойовики

Все таки не всі росіяни спішать вмерти за наказом царя. Шестеро колишніх ув’язнених, які записалися до складу приватної військової компанії Вагнера, втекли зі зброєю з центру підготовки й учбового полігону в окупованому Краснодонському районі Луганської області.

Про це повідомляють вже російські електронні засоби масової інформації, вказуючи, що втікачів вже оголосили в розшук в сусідній Ростовській області РФ. А місцеві жителі розміщують в соцмережах і Телеграмі фотографії орієтувань. 

Щоправда, більшість втікачів не росіяни: три громадянина Узбекистану, по одному Киргизії та Білорусі, і лише один РФ. Мабуть він набрався «нескрепного» духу від «понаїхавших».

Але самим втікачам не до жартів, адже в ПВК Вагнера вбивають усіх зеків, яких не ліквідували бійці Збройних сил України. Тим паче втікачів. Це робить їх вкрай небезпечними для поліцейських і взагалі росіян, про що попереджається в орієнтуванні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018 - 19:55
Президент Украины Петр Порошенко сообщил о том, что сегодня прошедшие обучение украинские военные провели первый успешный пуск ракеты из полученного от США противотанкового оружия третьего поколения Джавелин. Испытания прошли с ...

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018
В Верховной Раде очередные «баталии». ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...