На Донбасі вбито відомого каратиста з РФ, який воював проти України

ЗСУ знешкодили та відправили додому у чорному пакеті чергового відомого спортсмена. Цього разу генерального секретаря Федерації кіокушинкай Росії Сергія Увицького. Сталося це на Донбасі.

Як повідомили на сайті цієї організації, він воював проти України в добровольчому загоні РСБМ Союз, у складі якого зібрали російських спортсменів.

Увицький – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату Японії та абсолютного чемпіонату Європи, багаторазовий призер різних російських та міжнародних турнірів.

Нагадаємо, 18 січня повідомлялося про смерть іншого російського спортсмена, який приїхав вбивати в ім’я кремлівського диктатора. Мова про колишнього хокеїста челябінського «Мечела» Олександра Подставкіна.

30-річний спортсмен загинув під час війни в Україні та був похований 28 грудня у рідному Чебаркулі.

За словами матері гравця, порядок денний він отримав 23 жовтня. До грудня Подставкін перебував на полігоні Азов у Чебаркулі. 8 грудня вони відлетіли до Ростова, а звідти — до України. Однак перебування його на окупованій території виявилося недовгим.

Як відомо, зараз президент України намагається згуртувати світ з тим, щоб домогтися від МОК заборони на участь росіянам у літніх Олімпійських іграх в Парижі у 2024 році.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018 - 13:12
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко уже начинают сомневаться в ее адекватности. Так, 20 марта в Сети появилось странное 16-секундное видео, на котором нардеп на фоне декорации в виде зала ВР ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...