На Донбасі окупанти вбили свого командира

В нейрохірургічне відділення окупованого міста Кадіївка (Стаханов до перейменування) Луганської області в ніч з 3 на 4 лютого було госпіталізовано російського офіцера Ігоря Мангушева (Берег) зі сліпим вогнепальним пораненням в голову. А сьогодні вранці він помер.

Мангушева вбили.  9-міліметрова куля від пістолета залишилася в голові окупанта. А зайшла вона в потилично-тім’яну частину його черепа під кутом в 45 градусів зверху вниз. Очевидно, що стріляли в Мангушева зблизька і ззаду.

Бувший главарь окупантів в квазіутворенні ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) звинуватив у вбивстві Берега бойовиків ПВК Вагнера.

Берег відомий своїми «артистичними флешмобами». В тому числі, виступом в кабаку з черепом, який начебто належав українському захисникові. Тобто фашист ще той! Ось така черепна «отвєтка» долі.

Мангушев – росіянин. Але воював за терористичне квазіутворення ЛНР вже давно. Остання посада – командир взводу протидії БПЛА четвертої окремої мотострілецької бригади другого армійського корпусу (ЛНР).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017 - 00:34
Президент Украины Петр Порошенко поздравил страну с Новым 2017 годом. Он отметил, что Украина выходит из шокового экономического положения и выразил уверенность, что следующий год будет годом роста и улучшения ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...