На Донбасі бійці ЗСУ полонили російського майора

Бійці 53-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Володимира Мономаха захопили в полон під Вугледаром (південна ділянка фронту в Донецькій області) майора російських окупантів з позивним Каскад.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив військовий оглядач Роман Бочкала, оприлюднивши нижче представлене відео. Він стверджує, що ворога полонив наш розвідник з позивним Раміз. Звісно, важко повірити, що він зробив це самотужки, але буває всяке.

На ролику Раміз ставить майору з зв’язаними руками і закритими очима питання, що б він хотів побажати іншим загарбникам? Каскад відповідає, що потрібно воювати з гідністю, а не творити такі злочини, як в Бучі. А тим, хто їх робить, бажає горіти в пеклі. Тобто цей російський фашист не вбачає в тому, що Росія і він сам творять злочини… Не розуміє, що сам факт вторгнення в чужу країну робить його країну злочинною… За його логікою достатньо не творити різні, як в Бучі. До речі, цією фразою він визнає геноцид в Бучі (який Кремль заперечує).

Фактично, цей російський майор такий «патріотичний» тільки тому, що знає — українці не будуть його катувати і вбивати, як це роблять з нашими полоненими його співвітчизники.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко отличилась зажигательными танцами в пабе: видео

13.11.2017 - 20:35
Надежда Савченко снова стала «звездой». Если ранее в Сеть выложили видео, где она «отжигала» на юбилее журналиста Гордона под «Дольче Габбана» Верки Сердючки, то теперь она отметилась в Ирпене. На ...