На Добропільському напрямку ЗСУ нищать окупантів ще до ЛБЗ

На Добропільському напрямку (неформальна назва північно-східного фасу офіційного Покровського напрямку) бійці Сил оборони стримують безперервний штурмовий натиск російських окупантів, завдаючи ворогу значних втрат в живій силі.

При цьому більшість штурмовиків знешкоджується ще до лінії розмежування – на окупованій території. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«На Добропільському напрямку орки починають нити, адже втрачають більшість своєї піхоти ще до того, як вона доходить до своїх передових позицій. Активність штурмових дій значно впала, але пересування продовжуються і відповідно втрати не припиняються, що не може не тішити нас».

Алекс сподівається, що у Кремля закінчується безлімітне «гарматне м’ясо»:

«Командирів будь-якої ланки зовсім не хвилює доля підлеглих, адже пересування ніхто не відстежує та не контролює. Їм навіть байдуже, де здох той бомж, адже поки нових ще присилають. Але потроху це також стає проблемним питанням».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...